© VERIZZO 2018. All Rights Reserved

Współpraca

Współpraca

Dołącz do Naszego zespołu i rozpocznij realizować swoje marzenia.

Projekt

Projektujesz wnętrza? Poszukujesz nieszablonowych rozwiązań w aranżacji wnętrz? Twoi Klienci oczekują wielofunkcyjnych i oryginalnych mebli, dzięki którym każdy dzień staje się prostszy? Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem naszych mebli. Uzupełnimy Twoją bibliotekę o bryły poszczególnych modeli. Projektowanie wnętrz z meblami VERIZZO stanie się jeszcze bardziej kreatywne.

Pasja

Pasjonują cię piękne wnętrza? Poszukujesz oryginalnych rozwiązań i praktycznych zastosowań? Jeśli należysz do grona ludzi lubiących odkrywać wyjątkowe aranżacje, zapoznaj się z katalogiem naszych mebli! Zapraszamy do współpracy z VERIZZO z zakresu propagowania nowatorskich rozwiązań wnętrzarskich oraz wzajemnej promocji w mediach społecznościowych.

IDEA

Poszukujesz wiedzy i inspiracji z zakresu innowacyjnych idei wnętrzarskich? Dobrze trafiłeś! Oferowane przez nas meble VERIZZO to źródło praktycznych rozwiązań w aranżacji wnętrz. Podzielimy się z Tobą wiedzą w zakresie produktów oraz aranżacji przesyłając profesjonalnie przygotowane materiały. Zapraszamy do współpracy.

ROZWÓJ

Oczekujesz wzrostu sprzedaży oraz ciągle zwiększającej się liczby zadowolonych i powracających klientów? Zapraszamy do współpracy z nami w zakresie dystrybucji mebli. VERIZZO to dynamicznie rozwijająca się marka. Ostatnie miesiące naszej pracy ukierunkowane były na intensyfikację promocji oraz budowaniu sieci sprzedaży. Zostań naszym partnerem i pomnóż swoje zyski.

Interesuje Cię współpraca ?

Chcesz rozpocząć współpracę z Nami jako projektant, designer lub zwiększyć zyski poprzez sprzedaż naszych produktów
Chcesz zrealizować swoje projekty - dobrze trafiłeś.

Skontaktuj się z Nami

tel: +48 723 662 200

lub skorzystaj z formularza

Facebook