© VERIZZO 2018. All Rights Reserved

O Nas

Poznaj Nas bliżej

Naszą ambicją jest tworzenie mebli pięknych i funkcjonalnych.

Z WIDOKIEM NA PRESTIŻ

Od ponad dziesięciu lat tworzymy nowoczesne i wykonane z niebywałą starannością meble. W naszej kolekcji znajdziecie Państwo ławy, stoliki, krzesła, meblościanki, biurka oraz wiele innych mebli inspirowanych historiami wymagających rodzin. Serię funkcjonalnych modeli wprowadziliśmy dzięki zastosowaniu najnowszych technologii oraz inteligentnych rozwiązań. Wypracowane przez lata systemowe podejście do projektowania zaowocowało szeregiem innowacyjnych wdrożeń. Z dumą potwierdzamy, że to nasi Klienci są współtwórcami poszczególnych produktów, ponieważ dzięki ich opinii mamy możliwość ciągłego doskonalenia kolejnych projektów. Informacje płynące od Klientów to dla Nas cenne źródło inspiracji, a zadowolenie z użytkowania mebli jest dla nas miernikiem ich funkcjonalności. Naszą ambicją jest dzielenie się pasją do rzeczy pięknych i praktycznychoraz inspirowanie do tworzenia przemyślanych i indywidualnych przestrzeni domowych. Funkcjonalność naszych mebli łączymy z najnowszymi trendami w designie, które śledzimy uczestnicząc w targach meblarskich na całym świecie. Naszym atutem jest umiejętność łączenia unikatowych wzorów, wysokiej jakości materiałów, nowoczesnych tekstur oraz szerokiej gamy kolorów. Zadowoleni Klienci potwierdzają, że jest to ważna zaleta w swobodnym doborze mebli, zarówno przy zakupie pełnej kolekcji, jak i jej uzupełnieniu o wybrany model.

Potwierdzona jakość

Najwyższa jakość naszych produktów to wynik pracy profesjonalnie przygotowanego zespołu ludzi z pasją oraz zastosowania starannie dobranych materiałów najwyższej jakości. Naszymi dostawcami są certyfikowani europejscy producenci, a jakość naszych produktów potwierdzona jest licznymi atestami:

  • - Atest Higieniczny Nr 240/779/271/2010, potwierdzający Klasę Higieny E1
  • - Atest Higieniczny Nr 241/779/272/2010, potwierdzający Klasę Higieny E1
  • - Klasyfikacja Ogniowa wydana przez ITB w Warszawie – klasa D – s2, d0

Naturalnie, że eko

Płyty wiórowe i laminowane, które wykorzystujemy, nie pochodzą z parków narodowych, rezerwatów przyrody oraz innych obszarów chronionych. Nie zanieczyszczamy środowiska i troszczymy się o dobro przyszłych pokoleń, ponieważ nasze meble są produkowane z materiałów biodegradowalnych, a proces ich produkcji jest przyjazny dla otoczenia. Potwierdzają to certyfikaty PEFC i FSC. Zachęcamy również do zapoznania się z naszą działalnością na rzecz zagrożonych nosorożców (więcej informacji w zakładce LOGO)

Meble pełne emocji

Nasze meble budzą wiele emocji już od etapu projektu, przez produkcję, aż po zakup i codzienne ich użytkowanie. Są uczestnikami codziennego życia, świadkami wielkich radości, towarzyszami nostalgicznych chwil. Bywają centrum spotkań, miejscem nauki. Z ich udziałem powstają genialne pomysły, dokonują się trudne decyzje. Często zmieniają miejsce, jednak nigdy nie tracą swojego ducha.

Osobiście przyznajemy, że połączyło nas zamiłowanie do tworzenia mebli pięknych i funkcjonalnych oraz przekonanie, że wnętrze doskonałe to takie, w którym czujemy się dobrze.

Chcesz dowiedzieć się więcej ?

Facebook